top of page

Hakkımızda

TURVA petrol ve doğalgaz hatlarına, rafineri ve petrokimya tesislerine, arıtma ve ayrıştırma tesislerine, nükleer ve elektrik üretim santrallerine, baraj ve hes projelerine, gemi inşaat sanayine, savunma ve otomotiv sanayisine flanş, dirsek, tee, redüksiyon, kep, dövme fittings malzemeleri üretimi yapmaktadır.

 

DIN , EN , JIS, ASME , ANSI , GOST ve diğer normlarda DN 15 - DN 4000 ölçü aralığında üretim yapan TURVA, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda proje bazlı özel imalatları gerçekleştirmektedir.

 

Üstün teknolojisiyle dünya standartlarında ve kalitesinde boru bağlantı parçaları ve fabrikasyon üretimi yapan TURVA, sektörün ilkleri arasında yer alarak, ülkemizde ve yurtdışında çok sayıda firmanın tercihi olmuştur.

 

Üretimlerimiz yanı sıra pompa, hidrofor, yangın tesisatı ve izolasyon malzemeleri konusunda dünyaca ünlü üretici firmalar ile çalışmakta olup, konusunda uzman mühendislik kadrosuyla 14.000'i aşkın ürün gamıyla Türkiye ve Dünyada sayılı üretici ve tedarikçi arasındadır.

 

Medya sekmesinde bulunan kataloglarımızdan ve web sitemizden daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Turva Logo png
pipe-boru-hotforming-manufacturing

Belgelerimiz

Iso Logo

ISO 9001:2015

ISO 14001:2015

OHSAS 45001:2018

ISO 3834-2

TS EN 15085-1

DEĞERLER
Şirket kültürümüzde 4 temel değerimiz;


Takım Çalışması
TURVA olarak, her gün ekip çalışması, yenilikçilik ve performansı bir araya getirmeyi taahhüt ediyoruz.


Yenilikçi Yaklaşım
Girişimci ruhumuzdan beslenerek ürünlerimizi ve süreçlerimizi uzun vadeli bir endüstriyel yenilik stratejisi ile geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.


Müşteri Odaklılık
Misyonumuz, müşterilerimize kendi alanlarında öne çıkmaları gereken yenilikçi ürünleri ve rekabetçi süreçleri sunmaktır. Pratik ve proaktif olarak, beklentilerini düzenli olarak öngörüyor ve aşıyoruz.


Bütünlük
Tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizi dürüstlük, şeffaflık ve samimiyet temeli üzerine kuruyoruz. Güvenilir ve sıfır esnekliği olan bir partneriz.

Turva kimdir, biz kimiz, turva kim
bottom of page